Zima w Karkonoszach to dobry moment, by uważniej przyjrzeć się ptakom, które pozostają z nami w chłodniejszych miesiącach oraz tym, które chętnie pojawiają się w pobliżu karmników. W Centrum Przyrodniczo-Edukacyjnym KPN Pałac Sobieszów zapraszamy na spotkanie poświęcone ptakom Karkonoszy, łączące wiedzę przyrodniczą z działaniami warsztatowymi i edukacyjnymi.
O godzinie 11 odbędzie się wykład ornitologa, który opowie o ptakach zimą. W trakcie wydarzenia uczestnicy wezmą udział w grach i zabawach o tematyce przyrodniczej, a także stworzą podkładki z motywami ptaków. Poruszymy również temat dokarmiania ptaków i tego, jakie gatunki najczęściej odwiedzają karmniki.
Wydarzenie odbędzie się w godzinach 10–14 i będzie okazją do udziału w działaniach edukacyjnych poświęconych ptakom Karkonoszy.
Zapraszamy do Centrum Przyrodniczo-Edukacyjnego KPN Pałac Sobieszów.
O godzinie 11 odbędzie się wykład ornitologa, który opowie o ptakach zimą. W trakcie wydarzenia uczestnicy wezmą udział w grach i zabawach o tematyce przyrodniczej, a także stworzą podkładki z motywami ptaków. Poruszymy również temat dokarmiania ptaków i tego, jakie gatunki najczęściej odwiedzają karmniki.
Wydarzenie odbędzie się w godzinach 10–14 i będzie okazją do udziału w działaniach edukacyjnych poświęconych ptakom Karkonoszy.
Zapraszamy do Centrum Przyrodniczo-Edukacyjnego KPN Pałac Sobieszów.